Kamizelka odblaskowa PEWNO – Be Safe (unisex)

(4 opinie klienta)

Kamizelka ostrzegawcza to nie tylko element poprawiający widoczność, ale obowiązkowe wyposażenie samochodu w większości krajów europejskich. Wykonana z wytrzymałego, fluorescencyjnego materiału z szerokimi pasami odblaskowymi, gwarantuje, że kierowca i pasażerowie są widoczni dla innych uczestników ruchu z dużej odległości – zarówno w dzień, jak i w nocy.

29,00 

Na stanie

Opis

Kamizelka odblaskowa – Twoje bezpieczeństwo i wymóg prawny w Europie

Kamizelka ostrzegawcza to nie tylko element poprawiający widoczność, ale obowiązkowe wyposażenie samochodu w większości krajów europejskich. Wykonana z wytrzymałego, fluorescencyjnego materiału z szerokimi pasami odblaskowymi, gwarantuje, że kierowca i pasażerowie są widoczni dla innych uczestników ruchu z dużej odległości – zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dlaczego musisz ją mieć?

  1. Bezpieczeństwo: Zwiększa widoczność pieszego po zmroku nawet 5-krotnie (ze 150 metrów zamiast 30 metrów). Jest kluczowa podczas awarii auta, czy pracy przy kole.

  2. Uniknięcie mandatów: Brak kamizelki w wielu krajach grozi wysokim mandatem (nawet do kilkuset euro).

Gdzie jest obowiązkowa?

W Polsce przepisy wymagają noszenia kamizelki przez pieszego poruszającego się po zmierzchu poza terenem zabudowanym (również kierowcy, który wysiada z auta).

W wielu krajach Europy kamizelka jest obowiązkowym elementem wyposażenia pojazdu (musi znajdować się w kabinie, a nie w bagażniku). Są to m.in.:

  • Austria

  • Belgia

  • Bułgaria

  • Chorwacja

  • Czechy

  • Francja

  • Hiszpania

  • Niemcy

  • Słowacja

  • Włochy

  • Węgry

Specyfikacja produktu:

  • Norma: Zgodność z normą europejską EN ISO 20471 (gwarancja właściwości odblaskowych).

  • Zapięcie: Wygodne rzepy pozwalające na szybkie założenie na kurtkę.

  • Rozmiar: Uniwersalny UNISEX, niekrępujący ruchów.

4 opinie dla Kamizelka odblaskowa PEWNO – Be Safe (unisex)

  1. Kowalik Aras

    Dobry pomysł widoczność to podstawa już zakupiłem z dwiema buteleczkami super polecam.

  2. Bartas

    Wziolem sobie dwie do zestawu bo stare już wyświechtane 👍🏻

  3. Adi

    A jadę akurat na ferie zagranicę i se kupiłem dwie żeby mieć w aucie super

  4. Arkadio

    Fajne ciuszki 😉 do kościoła w nich polize:) pozdrawiam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *